קריאת שירות
צרו קשר
02-6414896
חיפוש חוגים ופעילויות

תנועות וארגוני הנוער

תנועת הצופים - שבט היובל
ימי פעילות: ג` ושבת
הצופים היא תנועת נוער ציונית, ממלכתית. העשיה החינוכית בתנועה שמה דגש על חינוך לנתינה ולמעורבות חברתית, מנהיגות ומצוינות ואהבת הארץ.
התנועה תעודד את חניכיה לעצב זהות יהודית-ישראלית תוך שילוב בין המורשת לבין ההוויה הישראלית במדינת ישראל.
מקום הפעילות: רח` זנגוויל 25 (מאחורי ביה"ס "אגרון").

לפרטים נוספים, עילי: 052-4777303 
 
תנועת בני עקיבא - סניף קרית היובל
ימי פעילות: ג` ושבת
תנועת הנוער המרכזית של הציבור הדתי-לאומי בישראל. שמה של התנועה נגזר משמו של ר` עקיבא, שמסמל הן את הגבורה היהודית והן את לימוד התורה והתנועה דוגלת בשילוב הערכים "תורה ועבודה".
מקום הפעילות : מקלט הנמצא בגן רבינוביץ.

לפרטים נוספים, טליה: 054-8383973
 
תנועת השומר הצעיר
ימי פעילות: ד`, ו`
הקן מאפשר במה פתוחה ליצירה מקורית ועצמאית של החניכים במסגרת פעולות, טיולים וסמינרים וכן היכרות עם בני-נוער שונים. בנוסף למסגרת הקבוצתית בקן, קיימות וועדות היוצרות ערבי תרבות בנושאים שונים, ימי פעילות צופית ועוד.
מקום הפעילות: מקלט- רח` שמורק מול בית מס` 3.
 
לפרטים נוספים, עפרי: 052-8221210
 
תנועת העובד והלומד
ימי פעילות: ג`, ו`
התנועה קיימת כ-85 שנה ופועלת בכלל המגזרים בחברה. הפעילות בתנועה הינה חברתית, ערכית וחינוכית. אנו מאמינים במעורבות אישית, בעשייה קהילתית וכמובן בהגנה על זכויות הנוער בעבודה.
מקום הפעילות: רח` זנגוויל 23 , מעל מרכז הספורט בית טיילור, ליד הפועל ירושלים.
 
לפרטים נוספים, עדינה: 053-4203079
 
כנפיים של קרמבו
ימי פעילות: ב`, ד`
`כנפיים של קרמבו´ הינה תנועת נוער, מובילת שינוי חברתי, הראשונה והיחידה מסוגה בעולם, לילדים ונוער עם ובלי צרכים מיוחדים. בתנועה אלפי פעילים - ילדים ובני נוער, צעירים בשנת שירות וסטודנטים. פעילי התנועה רואים בכנפיים של קרמבו את תנועת הנוער שלהם ואינם מתייחסים לעשייה בה "התנדבות".
 
לפרטים על פעילות הסניף בקרית יובל, ענבל: 050-2076014
 
אחריי! לצה"ל
ימי פעילות: א`, ג`
"אחריי!" הנה עמותה ייחודית שהוקמה במטרה לטפח מנהיגות צעירה ולפתח מעורבות חברתית בקרב בני נוער במקומות בהן היא פועלת. הרעיון הוא לטעת תחושת הצלחה ומסוגלות, מתוך אמונה כי לכל אחד ואחת ישנה היכולת לנהל אורח חיים תקין, בריא ולהיות אזרח שווה במדינה, ללא קשר למקום בו נולד ולסביבה בה גדל. התפיסה העומדת מאחורי פעילות התנועה גורסת כי כל אדם יכול לבחור בטוב בהינתן לו הכלים המתאימים.
אנו מאמינים כי השירות הצבאי הוא "שער כניסה" מרכזי לחברה הישראלית וכי מי שיעבור דרכו כשהוא עושה זאת מתוך תחושת שליחות ואחריות כלפי מדינת ישראל, בהכרח יהיה אזרח תורם ומעורב הלוקח אחריות על עצמו ועל סביבתו.
בכל שנה תנועת "אחריי!" מצרפת אלפי נערים ונערות אל לב החברה הישראלית כאזרחים תורמים ומעורבים.
 
לפרטים נוספים, ניצן: 054-4579571
 
סח"י
ימי פעילות: ג`, ד`
פעילות המיועדת לבני/ות נוער בכיתות ז`-י"ב, שייעודה להפגיש את הנוער עם הקהילה והערך של מעשה עבור האחר דרך פעילות חברתית ותרומה לקהילה, וע"י כך לפתח בהם מעורבות חברתית ואכפתיות כלפי סביבתם. בסח"י מאמינים ש- "הדבר הכי גדול בעולם זה לעשות טוב למישהו אחר".

לפרטים נוספים, אושרית: 054-4393652
 
תרבות
ימי פעילות: משתנה
תנועת תרבות היא ארגון ארצי של אומנים, אנשי תרבות ומחנכים המחויבים לפיתוח חוסן חברתי דרך תרבות ואומנות בפריפריה הגאו-חברתית בישראל.
אנחנו פועלים באופן המשלב פעילות שטח אינטנסיבית, השפעה על מדיניות ציבורית, ובניית שותפויות עם גופים אזרחיים ותרבותיים ברמה המקומית והארצית.
 
לפרטים נוספים, סיון: 054-233-0426
 
גרעין אודי
ימי פעילות: א` וימים נוספים משתנים
קבוצה המורכבת מבני נוער מרקעים שונים - דתיים וחילונים, הפועלים יחד בשכונות השונות מתוך רצון משותף ליצור חברה טובה יותר. גרעין אודי בקרית יובל מפעיל מרכז למידה לילדי יסודי (א`-ו`) פעם בשבוע בימי ראשון ובחודשי הקיץ קייטנה למשפחות רווחה. בנוסף, ישנם ימי שיא, טיולים, התנדבויות והכשרות שונות לבני הנוער.
 
לפרטים נוספים, ירדן: 050-665-9899
 
מועצת נוער יובלים (מנ"י) 
ימי פעילות: ב`
מועצת נוער יובלים מורכבת מנציגי תנועות וארגוני הנוער ונוער מהשכונות השונות (קרית יובל, רמת שרת-דניה, עין כרם, מלחה, הולילנד) ונותנת מענה לצרכי בני הנוער. המועצה מייצגת את קולו של הנוער ביחידת הנוער, המנהל הקהילתי ועיריית ירושלים ופועלת למען צרכיו, רצונותיו ומעורבותו בקהילה.
 
לפרטים נוספים, יעל: 052-642-4518